Faridabad, Haryana
GST No. 06BARPS7392K1ZP
Approx. Rs 200 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Voltage | 440V |
| Heater Material | Porcelain |
| Brand | Sontex |
| Power | 4 kW |
| Frequency | 60 Hz |
| Phase | 3 Phase |
Approx. Rs 400 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Voltage | 280V |
| Heater Material | SS |
| Color | Silver |
| Brand | Sontex Electrical Heaters |
| Power | 2HP |
| Shape | Cylindrical |
Explore More Products
© Sontex Electrical Heaters. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited